Районна газета

Запрошуємо взяти участь у Другому форумі регіонів України та Білорусі

РОЗМІЩЕНО 03.09.2019

До відома суб’єктів господарювання!

Згідно з домовленостями Президентів України та Білорусі, 03 - 04.10.2019 року у м. Житомир відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь.

Захід є надзвичайно масштабним та важливим для розвитку та інтенсифікації українсько-білоруських відносин, взаємовигідного торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між державами.

В рамках Форуму  заплановано проведення ряду експозиційних та конгрес- них заходів, бізнес-переговорів, пленарного засідання за участю Президентів обох країн, а також культурно-масових заходів для учасників та гостей Форуму.

Осіб, що виявили зацікавленість взяти участь у Виставці великогабаритної техніки та промислових зразків продукції і Ярмарку продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва, що проходитимуть на Житомирщині  в рамках Форуму просимо звертатися до відділу економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської райдержадміністрації (3 поверх, тел. 5-28-02) до 05 вересня    2019 року.    

Відділ економічного і агропромислового  розвитку

                                                управління розвитку сільських територій

                                                Недригайлівської районної

                                                державної адміністрації