Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ «CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO 2018»

РОЗМІЩЕНО 16.05.2018

До відома суб’єктів господарювання !

    Недригайлівська  районна державна адміністрація повідомляє, що  у період з 05 до 10 листопада 2018 року у м. Шанхай  (КНР)  відбудеться  виставка Китаю  «China International Import Expo 2018».

До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належить: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Продукція кращих вітчизняних виробників буде представлена на виставці Національним стендом України у вигляді промо-відео ( 3D, AR  технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

Пропозиції, разом з описом продукту, його відповідності критеріям  та контактами виробника надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У разі виникнення питань  просимо звертатись на зазначену електронну адресу або за телефоном: +38 067 828 20 34, Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку, Катерина Співакова.

                                             

                                           Відділ економічного і агропромислового розвитку
управління розвитку сільських територій
Недригайлівської районної державної адміністрації