Районна газета

ПРО ФЕСТИВАЛЬ ЇЖІ ТА КУЛЬТУР ШОВКОВОГО ШЛЯХУ У МІСТІ ЦЗЯЮЙГУАНІ!

До відома суб’єктів господарювання !

Повідомляємо, що 20-24 червня 2018 року  у місті Цзяюйгуані  (Китайська Народна Республіка) відбудеться фестиваль їжі та культур Шовкового шляху.

Фестиваль їжі та культур Шовкового шляху у місті Цзяюйґуані

Місто - Цзяюйґуань, провінція Ґаньсу, відоме найбільшим стратегічним західним перевалом Великої Китайської стіни. Місто також є важливим транспортним і промисловим центром Нового Шовкового шляху.

Дата - 20-24 червня 2018 року

 

Організатори - Альянс міст Шовкового шляху (SRCA), Муніципальний уряд міста Цзяюйґуань

Аудиторія - пересічні громадяни, дипломати, вчені, громадські діячі, ЗМІ тощо

Опис - Як правило, SRC А запросить країни Шовкового шляху продемонструвати свою культуру, продукти харчування, найкращі товари та туризм китайського народу в місті, де кількість туристів досягає ЗО тисяч на добу. На церемонії відкриття організатори та гості виступлять з промовами, в яких представлять країн-учасниць та основні заходи Фестивалю їжі та культур Шовкового шляху, а також підґрунтя та значимість заходу. На виставці «Gourmet Carnival» буде представлено їжу та напої більш як 15-ти країн світу.

А на кулінарних змаганнях туристи, місцеві жителі та професіонали візьмуть участь у приготуванні страв різних країн. Організаторами представлена можливість відвідати майетер-клас «Gastronomic Kitchen», де кулінари світового класу розкажуть, як готувати страви їхніх країн. На конкурсі краси представниці країн вздовж Шовкового шляху змагатимуться за титул «Міс Шовкового шляху». Також відвідувачі Фестивалю запрошуються на дегустацію вин та перегляду кінокартин під відкритим небом.

Організатори надають такі умови участі:

Для представників бізнесу безкоштовна участь в усіх заходах; допомога при опануванні місцевого ринку; допомога у просуванні до та після заходу через онлайн платформи. Надається стенд стандартного розміру (9м2), жодної комісії чи податків.

Для двох представників від кожної з компаній-учасників безкоштовне проживання на 4 ночі (з 19 до 23-го червня) у одному з готелів міста Цзяюйгуань.

Для відомих кулінарів та представників областей або міст безкоштовна участь в усіх заходах, а також безкоштовне проживання (4 ночі) у місті Цзяюйґуань та транспортування до міста в межах Китаю, просування до та після заходу через онлайн та онлайн платформи.

Переліт з України до місті Цзяюйґуань для всіх учасників - за власний рахунок.

 

 

 

                                              Відділ економічного і агропромислового розвитку
                               управління розвитку сільських територій
                                              Недригайлівської районної
                                              державної адміністрації