Районна газета

Запрошуємо взяти участь у Форумі-виставці

До відома суб’єктів господарювання !             

                              РОЗМІЩЕНО 18.04.2018

         З метою підтримки розвитку малого та середнього підприємництва, а також впровадження сучасних енергоефективних заходів у сфері житлово-комунального господарства та муніципальних послуг повідомляємо.

        26-27 квітня 2018 року Центр підтримки бізнесу м.Суми у межах програми, яка реалізується Європейським банком реконструкцій та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу (www.eu4business.eu), далі – організатори, за сприяння Сумської обласної державної адміністрації проводить в м. Суми Форум-виставку «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини».

 

        Програмою заходів (додається), орієнтованою на власників та менеджерів підприємств малого, середнього та великого бізнесу усіх галузей економіки, які  зацікавлені у підвищенні економічної ефективності господарської діяльності шляхом впровадження сучасних енергозберігаючих матеріалів та енергоефективних технологій, передбачено змістовні презентації від експертів із впровадження енергоефективних технологій (перша частина), а також панельні дискусії (друга частина) на теми:

    реальні джерела фінансування проектів з енергоефективності;

    практичний досвід впровадження технологій енергозбереження;

можливості участі малого та середнього бізнесу Сумщини в проектах з          підвищення енергоефективності у сфері ЖКГ та муніципальних послуг.

     Другою частиною програми передбачено також платний воркшоп (вартість участі 500,00 грн.) на тему: «Енергоаудит та бізнес-планування у сфері  енергозбереження», тренер-консультант Володимир Мамалига, доцент НТУУ «КПІ», професор Ньюпортского університету (США), сертифікований енергоменеджер (український, американський і європейський сертифікати), консультант Верховної Ради України, виконавчий директор ВГО «Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України»,  директор підприємства «Електромеханіка».

       Можливості, які відкриває участь у заходах:

     ознайомлення із сучасними енергоефективними технологіями та можливостями їх практичного застосування;

      налагодження контактів з колом учасників, які цікавляться тематикою енергоефективності;

      ознайомлення із продуктами та рішеннями, які  пропонують учасники виставки;

      безкоштовна презентація напрацювань компанії  у сфері енергоефективних та енергоощадних технологій /матеріалів шляхом демонстрації свого стенда на виставці та участі представників компанії у роботі форуму.

        Звертаємо увагу, що участь у заходах безкоштовна (окрім платного воркшопу) для учасників які згідно з умовами організаторів, зареєструються он-лайн шляхом заповнення аплікаційної форми за активним посиланням, яке наводиться інформаційному листі-запрошенні, та отримають підтвердження від організаторів. Просимо уважно ознайомитися з програмою та інформаційним листом-запрошенням, що містить умови участі та активне посилання на аплікаційну форму для он – лайн реєстрації (додаються).

      Он-лайн реєстрацію учасників згідно з умовами організаторів завершити до 18.00 год. 23.04.2018 року.

           Зацікавлених осіб просимо звертатися до відділу економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської райдержадміністрації (3 поверх, тел. 5-28-02)  до 24.04.2018 року.

 Додаток: Презентаціний лист

                                                Відділ економічного і агропромислового  розвитку

                                             управління розвитку сільських територій

                                             Недригайлівської районної

                                             державної адміністрації