Районна газета

Про цифрову платформу підтримки малих і середніх підприємств

РОЗМІЩЕНО 18.12.2019

До відома суб’єктів господарювання !

Європейський банк реконструкції і розвитку та Євросоюз за погодженням з урядом України запустили цифрову платформу підтримки українських малих і середніх підприємств (МСП) Merezha в рамках ініціативи EU4Business для розширення можливостей розвитку бізнесу. Мета платформи – вивести українські підприємства на новий рівень через залучення центрів підтримки бізнесу та бізнес-експертів.

Merezha фокусує свої зусилля на середніх та малих підприємствах, стартапах та майбутніх бізнес ах, оскільки саме вони створюють робочі місця, конкуренцію на ринку   та закладають фундамент здорової економічної системи країни.

ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ ПРОЄКТІВ

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки оголошується конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

Право на отримання компенсації за рахунок коштів обласного бюджету мають суб’єкти малого підприємництва Сумщини, які отримали компенсації за рахунок місцевого бюджету (районного бюджету чи бюджету об’єднаної територіальної громади) відповідно до місцевих програм розвитку підприємництва.

Про програму підтримки мікро і малого бізнесу!

РОЗМІЩЕНО 16.12.2019

До відома суб’єктів господарювання !

Кабінет Міністрів України готує до запуску програму з підтримки малого і середнього підприємництва, яка почне працювати з 01 лютого 2020 року. Суть програми – стимулювати  появу нових підприємців та заохотити повертатися заробітчан додому й відкривати бізнес в Україні.

Перший етап – це доступне кредитування на будь-які сфери діяльності, а обсяг кредиту становитиме 1,5 млн.гривень строком на п’ять років:

  • 5% річних – якщо виручка до 25 млн.гривень і створюють мінімум 2 робочих місця;
  • 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн.гривень, який не створює нових робочих місць ( але за кожного нового працівника ставку знизять на  0,5%);
  • 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн.гривень.

 Для участі потрібно мати бізнес-план, позитивну фінансово-кредитну репутацію та платіжну дисципліну. Стартапи зможуть брати участь лише від початку своєї діяльності, а чинний бізнес – лише той, що працює мінімум 12 місяців. Сам учасник інвестує 20% власних коштів від усіх витрат.

       Зараз працює  веб-портал, де можна залишити  запит на участь у програмі http://smeprogram.guf.gov.ua

                                                  

                                                    Відділ економічного і агропромислового  розвитку

                                                управління розвитку сільських територій

                                                Недригайлівської районної

                                                державної адміністрації

 

 

Про українсько-азербайджанський бізнес-форум!

РОЗМІЩЕНО 12.12.2019

Інформуємо, що у рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської Республіки, Торгово-промислова палата України разом з Посольством України в Азербайджані та Фондом заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані організовує діловий візит українських підприємців для участі у в українсько-азербайджанському бізнес-форумі, який пройде з 15 до 18 грудня 2019 року у м.Баку.

У ході Форуму будуть висвітлені перспективи та пріоритетні напрямки українсько- азербайджанського економічного співробітництва,  умови ведення бізнесу, презентації українських компаній та переговори у форматі В2В між представниками ділових кіл України та Азербайджану.

ПРО УКРАЇНСЬКИЙ ФОНД СТАРТАПІВ

РОЗМІЩЕНО 06.12.2019

Український фонд стартапів (далі – Фонд) започаткований за ініціативою  Кабінету Міністрів України, місією якого є підтримка інноваційних проектів та допомога найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Фонд надає фінансування у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі.

Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.