Районна газета

ПРИВІТАЛИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОНУ

Щороку, в третю неділю червня в Україні святкують День медичного працівника

Дуже велика відповідальність лежить на плечах тих, хто одягає білі халати і стоїть на шляху у недуг і болю, працюючи, деколи, без перерви та вихідних. Але, завдяки цьому, не знає кордонів і вдячність тих, кому вони допомогли вилікуватися, знайти життєві сили і здоров’я.

З нагоди професійного свята, у п’ятницю, 17 червня у районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.

Працівників медичної галузі району привітали головний лікар Недригайлівської центральної районної лікарні Ігор Пономаренко, головний лікар КЗ «Недригайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Неменко, голова райдержадміністрації Руслан Лаврик, заступник голови районної ради Анатолій Кужель, голова РК профспілки працівників медичної галузі Тетяна Коцур, які висловили вдячність за таку важливу працю, за увагу до пацієнтів та побажали медикам району подальших успіхів у роботі, добробуту та всіляких гараздів. 

Подякою Міністерства охорони здоров’я з нагоди свята було нагороджено головного лікаря Недригайлівської ЦРЛ Ігоря Пономаренка. Кращі працівники медичної галузі району отримали почесні грамоти управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради, адміністрації ЦРЛ та профспілкового комітету,  КЗ «Недригайлівський районний ЦПМСД».