Районна газета

ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ РАЙОНУ

28 січня відбулася сумісна  медична рада  Недригайлівської ЦРЛ та КЗ «Недригайлівський районний ЦПМСД»

Про підсумки роботи Недригайлівської ЦРЛ за 2015 рік та заходи щодо покращення  показників діяльності в 2016 році доповів  головний лікар  лікарні  Пономаренко І.В.

Потім перед присутніми виступила головний лікар КЗ «Недригайлівський районний ЦПМСД» Неменко Т.В., яка зупинилася на основних показниках діяльності закладу у 2015 році.

Щітка Н.В. - заступник головного  лікаря з дитинства та пологової допомоги  поінформувала присутніх про стан організації медичної допомоги дітям та готовність медичних закладів району до надання медичної допомоги дітям в невідкладних станах.

Далі присутні заслухали інформацію про стан фінансування Недригайлівської ЦРЛ  за 2015 рік, по цьому питанню перед присутніми виступив заступник головного лікаря з економічних питань Недригайлівської ЦРЛ Дремов А.І.

Заступник головного лікаря з медичної частини Недригайлівської ЦРЛ Гузієнко Г.І. проаналізувала роботу лікарні за минулий рік щодо надання стаціонарної допомоги хворим.

В роботі сумісної медичної ради взяли участь начальник управління охорони здоров’я Сумської ОДА Бутенко С.П., голова Недригайлівської РДА Лаврик Р.В., голова Недригайлівської районної ради Нанка І.В. і медичні працівники району.