Районна газета

НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ЦРЛ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

З 1 по 30 квітня 2015 року проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» допомоги на обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень, до якої також долучилася Недригайлівська ЦРЛ.

З цією метою була проведена відповідна робота:

- Наказом по ЦРЛ затверджений план заходів по проведенню акції «Серце до серця», визначена відповідальна особа по організації та проведенню акції – заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги Недригайлівської ЦРЛ - Щітка Н.В.

- План заходів по проведенню Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» допомоги на обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень доведений до відома завідувачів функціональними підрозділами ЦРЛ.

- У всіх функціональних підрозділах ЦРЛ  організовані куточки, де розміщена інформаційна література та скриньки для збору коштів від небайдужих медичних працівників функціональних підрозділів та пацієнтів, які знаходились на період проведення акції на стаціонарному та амбулаторному лікуванні.

- Медичними працівниками ЦРЛ  забезпечене  проведення роз’яснювальної роботи щодо мети та актуальності проведення акції серед пацієнтів стаціонарних відділень, амбулаторного прийому та інших  верств населення.