Районна газета

УКРАЇНЦІ ВВАЖАЮТЬ НАБУ НАЙЕФЕКТИВНІШИМ ОРГАНОМ У БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ

Більшість з опитаних громадян України вважають Національне антикорупційне бюро України найефективнішим державним органом у боротьбі з корупцією. Про це свідчать результати «Національного омнібусу», проведеного у жовті 2018 року Центром досліджень і комунікації Active Group

Зокрема, 31,7% опитаних громадян вважає, що серед державних органів саме НАБУ найкраще виконує функцію боротьби з корупцією. Позитивні показники інших органів правоохоронної системи є помітно нижчими: СБУ - 14,9%, ГПУ – 16%, САП - 12,3%, МВС – 6,7%. При цьому, 76,1% громадян зауважило, що успішність боротьби з корупцією в Україні загалом є цілком неуспішною.

Вочевидь, такі результати є наслідком відсутності очікуваних вироків у справах стосовно корумпованих чиновників та неповернення арештованих під час розслідування коштів у державний бюджет. НАБУ переконане, з початком роботи Вищого антикорупційного суду будуть винесені остаточні рішення у провадження стосовно корупційних злочинів топ-посадовців, а арештовані кошти та майно будуть повернуті в дохід держави.

Довідково

Опитування «Національний омнібус» проводилось 5-7 жовтня 2018 року на всій території України (за винятком окупованих територій) Центром досліджень і комунікації Active Group. Обсяг вибірки становив 2253 особи, вибірка репрезентативна за статтю та віком. 

 

https://nabu.gov.ua/novyny/ukrayinci-vvazhayut-nabu-nayefektyvnishym-organom-u-borotbi-z-korupciyeyu