Районна газета

ЗА СКОЄННЯ ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ СУДИТИМУТЬ 38-РІЧНУ ЖІНКУ

Судитимуть 38-річну жінку, яка у стані алкогольного сп’яніння нанесла сокирою своєму співмешканцю середньої тяжкості тілесні ушкодження

За процесуального керівництва Недригайлівського відділу Роменської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно жінки, яка вдарила сокирою по голові свого співмешканця.

У ході слідства встановлено, що жінка та чоловік спільно вживали спиртні напої. На грунті побутових відносин між ними виникла сварка в результаті якої жінка лезом сокири нанесла удар в передню частину голови свого співмешканця. Вказаний випадок не поодинокий, у вересні 2018 року обвинувачена вже завдавала ножових поранень цьому чоловікові.

Крім того, у суді вже розглядається кримінальне провадження за обвинуваченням цієї жінки у вчиненні іншого злочину, що мав місце у червні 2018 року про завдання ножових поранень іншому своєму співмешканцю.

За нанесення умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження (ч.1 ст.122 КК України) зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років.

 Прокурор Недригайлівського відділу Роменської місцевої прокуратури Світлана Коровинська