Районна газета

НЕБЕЗПЕЧНА ЗНАХІДКА

Недригайлівським відділом Роменської місцевої прокуратуридо суду спрямовано обвинувальний акт щодо жителя Недригайлівськогго району, який без передбаченого законом дозволу зберігав за місцем свого проживання 45 бойових патронів

У ході проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні встановлено, щона початку листопада 2018 року, 34 річний жительсмт.Недригайлівзнаходячись у нежитловому приміщенні одного із сіл Недригайлівського районувиявив картонний коробок в якому знаходилося 45 патронів. Принісши їх додому протягом тривалого часу зберігав їх за місцем свого проживання. В подальшому у результаті адміністративного затримання вказаного громадянина та в ході його огляду виявлено та вилучено вказану кількість патронів.

Вказані протиправні дії обвинуваченого кваліфіковані за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, - носіння, зберігання, придбання, бойових припасів, без передбаченого законом дозволу.

Довідково повідомляємо, що за незаконне зберігання зброї закон, зокрема ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) карається позбавленням волі на строк відтрьох до семи років. Водночас, згідно з ч.3 цієї ж статті Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

 

Начальник Недригайлівського відділу
Роменської місцевої прокуратури
молодший радник юстиції                                                              А.В. Ігнат’єв