Районна газета

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ РАЙОННОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ «ПРАВОПОРЯДОК НА 2016 - 2020 РОКИ» У 2017 РОЦІ

Недригайлівською районною державною адміністрацією спільно із зацікавленими структурними підрозділами районної державної адміністрації та територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади  розроблена Районна комплексна програма «Правопорядок на  2016 - 2020 роки» та основні напрямки діяльності та заходи щодо її реалізації,  яка 1 липня 2016 року розглянута та затверджена  сесію Недригайлівської районної  ради.

Виконання заходів програми 20.02.2017 розглянуто на колегії Недригайлівської районної державної адміністрації, по результатам якої головою Недригайлівської районної державної адміністрації видано розпорядження № 213-ОД «Про хід виконання районної комплексної програми «Правопорядок на 2016-2017 роки».

Програма передбачає   напрямки  діяльності,   заходи    щодо її  реалізації та ресурсне забезпечення.

  Усього витрат на виконання зазначеної програми передбачалося  в сумі 835,5 тис. грн., в тому числі на утримання Недригайлівського відділення поліції ГУНП України в Сумській області та Недригайлівського районного військового комісаріату по 57 тис. грн. щорічно. Відповідно до зазначеної програми на встановлення камер відеоспостереження передбачалося виділення коштів в сумі 185 тис.грн, із них 85 тис.грн – кошти обласного бюджету, 100 – кошти сільських, селищних рад. Протягом дії програми на встановлення камер відеоспостереження Недригайлівською селищною радою в 2016 році  виділено 26,5 тис.грн  та встановлено 2 камери відеоспостереження в центрі селища Недригайлів. В 2017 році  в смт Недригайлів встановлено 4 камери відео спостереження на загальну суму 127 тис.грн.

  30.05.2017 року рішенням сесії Недригайлівської районної  ради внесено зміни до «Районної комплексної програми «Правопорядок на 2016-2017 роки», відповідно до яких збільшено фінансування Недригайлівського відділення поліції ГУНП в Сумській області,  Недригайлівського районного військового комісаріату, Недригайлівського районного сектору УДСНС в Сумській області, Роменського  МВ УСБУ в Сумській області на загальну суму 252,0 тис. грн. на 2017 рік.

01.12.2017  рішенням сесії Недригайлівської районної  ради внесено зміни до «Районної комплексної програми «Правопорядок на 2016-2017 роки», відповідно до яких із районного бюджету виділено 20 тис.грн для Недригайлівського відділення поліції ГУНП  в Сумській області.

         Всього протягом 2017 року профінансовано: Недригайлівське відділення поліції ГУНП України в Сумській області на загальну суму 97 тис.грн. (придбання паливо-мастильних матеріалів, оргтехніки, ремонт адмінприміщення), Недригайлівський районний військовий комісаріат на суму 47 тис.грн (придбано спальні мішки для загонів територіальної оборони, оргтехніку, канцтовари, будівельні матеріали для ремонту приміщення РВК).

         Щотижня в Недригайлівській районній державній адміністрації проводяться робочі наради за участю голови районної державної адміністрації, керівників правоохоронних органів району, Недригайлівського районного військового комісаріату, на яких розглядаються питання щодо оперативної ситуації в районі, захисту прав, свобод, законних інтересів, життя і здоров'я громадян.

         Протягом  2017 року до Недригайлівського ВП ГУНП в Сумській області надійшло 2264  заяв та повідомлень від громадян, із них 345 з ознаками кримінального правопорушення, що на 33 кримінальних правопорушеня менше ніж за аналогічний період минулого року. Відсоток розкриття складає 41,7%. Спільними зусиллями не допущено скоєння особливо тяжких злочинів, таких, як умисне вбивство, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть, зґвалтувань, зменшилась кількість вчинених дорожньо-транспортних пригод зі смертю потерпілих.

         Районною державною адміністрацією в межах повноважень здійснено комплекс організаційних заходів щодо дотримання вимог законів України «Про запобігання корупції»,   «Про державну службу»,  Указів Президента України  та нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України антикорупційного спрямування.

         На виконання антикорупційної програми Сумської обласної державної адміністрації розроблено та затверджено план заходів щодо запобігання та протидії корупції в Недригайлівській районній державній адміністрації.

Визначені уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції в апараті та структурних підрозділах Недригайлівської районної державної адміністрації,  у тому числі установах та організаціях, які належать до сфери її управління, сільських, селищних радах.

Голова Недригайлівської районної державної адміністрації, перший заступник, заступник голови та працівники Недригайлівської районної державної адміністрації своєчасно подали Е-декларації.

Протягом 2017 року державні службовці до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень не  притягувалися.