Районна газета

Про роботу спостережної комісії в 2017 році

Протягом 2017 року спостережна  комісія при Недригайлівській районній державній адміністрації працювала згідно затверджених  піврічних планів роботи. Проведено 12 засідань, на яких розглянуто роботу Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань забезпечення соціальною роботою дітей та молоді засуджених до покарань без позбавлення волі та звільнених з місць позбавлення волі, про роботу Недригайлівського відділення поліції з особами умовно-достроково звільненим від відбування покарання, про роботу управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації про допомогу у соціальній адаптації особам звільненим з місць позбавлення волі,  про роботу виконкому Тернівської селищної ради з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання.

Члени спостережної комісії ознайомлювалися з положенням про спостережні комісії, Кримінально-виконавчим Кодексом України, іншими нормативними документами щодо роботи спостережної комісії.

Протягом 2015-2017 років на обліку спостережної комісії особи умовно-достроково звільнені  від відбування покарання не перебували. В серпні 2017 року надійшло повідомлення про звільнення однієї особи, але по місцю проживання зазначений громадянин не прибув.

В грудні  2017 року на облік поставлено  одного громадянина умовно-достроково звільненого від відбування покарання.

Подання про умовно-дострокове звільнення від призначеного покарання протягом 2017 року до спостережної комісії не надходили.