Районна газета

НЕДРИГАЙЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ПЕРЕВІЗНИКА НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, ЩО НЕ ВИХОДЯТЬ ЗА МЕЖІ ТЕРИТОРІЇ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗМІЩЕНО 29.03.2019

 

    Організатор перевезень та робочий орган – Недригайлівська районна державна адміністрація. Порядковий номер та основні характеристики об’єкта конкурсу:

 

№ п/п

Номер маршруту/рейсу

Найменування кінцевих зупинок

Кількість оборотних рейсів на добу

Періодичність виконання перевезень (дні тижня)

Режим руху

1

б/н

Недригайлів-Горькове

2

1,3,5

Звичайний

280

Недригайлів-Томашівка

2

1,2,3,4,5

Звичайний

284

Недригайлів-Деркачівка

2

1,2,3,4,5

Звичайний

     У конкурсі можуть брати участь автомобільні перевізники, які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також умовам конкурсу, що затверджені розпорядженням голови Недригайлівської  районної державної адміністрації від 16.06.2014 №159-ОД та розміщені на сайті Недригайлівської районної державної адміністрації за адресою: ndr.sm.gov.ua/.

     Конкурс відбудеться 03 травня 2019 року о 10.00 в приміщенні Недригайлівської районної державної адміністрації.

     Документи для участі в конкурсі приймаються на кожен об’єкт конкурсу окремо з дати опублікування оголошення до 17 год 15 хв  року 15 квітня 2019 року(включно) за адресою: Недригайлівська районна державна адміністрація, вул.Сумська, 4, смт Недригайлів, 42100.

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку України від 12.04.2007 р. №285 (зі змінами) на приміських маршрутах установлено використання автобусів класу: А, В, І,ІІ.

     Перевезення здійснюються самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 100% рейсів від затвердженого розкладу руху за винятком форс-мажорних обставин.

     Диспетчерський контроль забезпечується через мережу автостанцій. Структура транспортних засобів визначається, відповідно до ГСТУ 60.2-000117584-011-2001, ГОСТ 27815-88(ЕКООН №36) та пасажиропотоку.

     Соціальні нормативи, згідно з вимогами Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії». Мінімальна кількість днів тижня, коли функціонує приміський маршрут до сільських населених пунктів з кількістю жителів: до 200 жителів – 2 дні; до 350 жителів – 3 дні; до 500 жителів – 4 дні; до 750 жителів – 5 днів; до 1000 жителів – 6 днів; понад 1000 жителів – щодня.

     Відповідно до пункту 10 «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2008 (зі змінами та доповненнями), претендентам, які братимуть участь у конкурсі на виконання рейсів приміського маршруту, необхідно надавати в якості конкурсної пропозиції щонайменше один транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб із обмеженими фізичними можливостями.

     Достатня кількість транспортних засобів, необхідних для виконання перевезень та кількість резервних транспортних засобів становить 10% для приміського сполучення.

     Більш докладнішу інформацію про об’єкт конкурсу, а також бланки документів на участь у конкурсі (заяву, анкету) можна отримати у відділі економічного і агропромислового  розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації за адресою: 42100, смт Недригайлів, вул.Сумська,4 щоденно від 8.00 до 17.15, (п’ятниця до 16.00) перерва на обід від 12.00 до 13.00, вихідні дні – субота, неділя. Телефон для довідок 5-28-02, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

     ВАЖЛИВО! Повідомляємо, що плата за участь у конкурсі не вноситься. Натомість зазначаємо про необхідність подання до конверта з позначкою № 1, який містить документи для участі у конкурсі, довідки довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Недригайлівської районної державної адміністрації про проведення конкурсу, розміщеному у (назва та № друкованого видання).

                                                                                          

Жанна Продан, секретар конкурсного комітету