Районна газета

У КРИНИЦІ-ЗДРУЙ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА ВІДБУДЕТЬСЯ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ!

Повідомляємо, що 4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща відбудеться 28  Економічний  Форум  у  Криниці-Здруй. Організатор Фонд «Інститут  Східноєвропейських досліджень» м.Варшава

Місце проведення: м.Криниця-Здруй, Малопольське воєводство, Республіка Польща.

Посилання:http://www.forum-ekonomiczne.pl/xxviii-forum- ekonomiczne-w-krynicy/

Економічний Форум у Криниці-Здруй є однією з найбільших конференцій у Центральній та Східній Європі, який щороку збирає понад 4000 гостей з різних країн світу.

Гості та учасники: Голови урядів та парламентів, міністри та парламентарії, президенти найбільших компаній, експерти, представники провідних громадських організацій, світу науки, культури  та медіа з біль ш ніж 60 країн обміняються думками щодо поточної політичної, економічної та соціальної ситуації у світі, країнах ЄС, Польщі та країнах-партнерах.

Програма:три дні Форуму передбачають в цілому понад 100 панельних дискусій, виступів, обговорень та програмних блоків на теми співробітництва в соціальній, політичній та економічній сферах. Банкети, гала-концерти, інавгурації та нагородження.

ГО «Міжнародна Асоціація Бізнес-Партнерство», як представник «Інституту Східноєвропейських досліджень» на території Сумської області, спільно з Регіональним представництвом Міжнародної торгової палати а Сумській області, спільно з Регіональним представництвом Міжнародної торгової палати в Сумській області, для бажаючих учасників організовує виїзд на даний захід.

                  

                   Відділ економічного і агропромислового розвитку
        управління розвитку сільських територій
                               
  Недригайлівської районної державної адміністрації