Районна газета

ТОРГОВА МІСІЯ ДО РЕСПУБЛІКИ АВСТРІЯ

РОЗМІЩЕНО 05.06.2018

 До відома суб’єктів господарювання !

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування  експорту при Мінекономрозвитку  заплановано на період з 04 по 06 липня 2018 року проведення торгової місії до Республіки Австрія (м. Відень).

До складу бізнес-делегації запрошуються представники українських підприємств – виробників продуктів харчування та напоїв.

Програма  торгової місії передбачає ділові зустрічі з представниками ритейлу, імпортерами та  дистрибютерами в форматі В2В,  зустрічі з українською діловою діаспорою та освітній захід щодо особливостей ведення бізнесу в Австрії.

Реєстрація компаній на участь у торговій місії відкрита до 05 червня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати в Офісі з просування експорту при Мінекономрозвитку. Контактна особа – Юлія Котова, адреса електронної пошти – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

В разі зацікавленості просимо звертатися до  відділу економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації  тел. 5-28-02, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .                  

                    Відділ економічного і агропромислового розвитку

        управління розвитку сільських територій

                                  Недригайлівської районної державної адміністрації