Районна газета

ЗАПРОШУЄМО НА ХІ ФОРУМ ЄВРОПА – УКРАЇНА ТА СХІДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЯРМАРОК У М. ЖЕШУВ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

РОЗМІЩЕНО 26.02.2018

Повідомляємо, що 13-14 березня 2018 в м. Жешув Республіки Польща відбудеться ХІ Форум Європа – Україна та Східний виставковий Ярмарок, організаторами яких є Фонд Інституту Східноєвропейських Досліджень (м. Варшава).

 Місце проведення: Виставковий Конгрес-Центр Підкарпатського Воєводства, Ясьонка 954,36-002.

Головною темою цьогорічного Форуму є питання  модернізації та розвитку потенціалу України а також напрямок і темп запроваджуваних реформ.

Основна програма:

-         Понад 30 панельних дискусій на тему розвитку політичної та економічної співпраці між Україною  та європейськими країнами.

-         10 презентацій українських регіонів, вибраних секторів економіки та ін.

-          Банкети: можливість безпосереднього контакту з гостями Форуму.

-         Східний Ярмарок – можливість презентувати свою фірму та встановити бізнес-контакти.

Учасники та гості Форуму: понад 500 учасників з Польщі, України, країн ЄС, США, зокрема, представники урядів, політичної еліти, дипломатії, бізнесу, органів місцевого самоврядування, інституцій ЄС, міжнародних організацій, аналітичних осередків та ЗМІ.

        Участь в заходах Форуму безкоштовна. Також, за домовленістю, безкоштовно буде надана відкрита виставкова площа на Східному Ярмарку для організації експозиції.

         ГО «Міжнародна Асоціація Бізнес-Партнерство» спільно з Регіональним представництвом  Міжнародної торгової палати в Сумській області, для зацікавлених учасників організовує груповий виїзд з 10 по 16 березня до м. Жешув.

         Бажаючих прийняти участь у Форумі та Ярмарку просимо звертатися до відділу економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської райдержадміністрації (3 поверх, тел. 5-28-02) до 01 березня  2018 року.    

 

Відділ економічного і агропромислового розвитку
управління розвитку сільських територій
Недригайлівської районної державної адміністрації