Районна газета

ТУРНІР З ФУТБОЛУ СЕРЕД ДИТЯЧИХ ВУЛИЧНИХ КОМАНД

23 серпня відбувся фінал відкритого районного турніру з футболу серед дитячих вуличних команд

В напруженій боротьбі І місце виборила команда Недригайлівської с/р, ІІ місце команда Коровинської с/р, ІІІ місце команда Тернівської с/р, 4 місце команда Вільшанської с/р. Також були нагороджені учасники у номінаціях : кращий воротар, кращий захисник, кращий півзахисник, кращий нападник, наймолодший гравець, найстарший гравець, кращий бомбардир, кращий гравець турніру. Переможці та призери були нагороджені грамотами, статуетками та грамотами відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації.

КУБОК ГОЛОВИ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ ДІСТАВСЯ КОМАНДІ «НЕДРИГАЙЛІВ» (2)

15 вересня 2019 на КСК «Колос» відбулися футбольні  матчі за кубок голови Федерації футболу Недригайлівщини 2019 року. В змаганнях взяли участь чотири команди:

ФК «Недригайлів»

ФК «Іваниця»

ФК «Вільшана»

ФК «Кулішівка-Хоружівка».

КУБОК ПАМ'ЯТІ - СЕРГІЯ ЛИННИКА

15 лютого на базі ДПТНЗ "Недригайлівське ВПУ" відбулися відкриті районні спортивні змагання з волейболу "Кубок пам'яті воїна - афганця Сергія Линника"

Участь у змаганнях взяли жіночі та ветеранські команди м. Суми, м. Ромни, м. Буринь, смт Недригайлів та с. Вільшана. Найкращим гравцем визнані Марина Фуртат з м. Ромни та Юрій Коцур з м. Буринь, найстаршим гравцем змагань став Микола Слиш з смт Недригайлів, наймолодший гравець Віталіна Циганій з с. Вільшана. В підсумку: жінки І місце - м. Буринь, ІІ місце - м. Ромни, ІІІ місце - смт Недригайлів, ветерани : І місце - м. Суми, ІІ місце - Недригайлівський район, ІІІ місце - м. Ромни.

КУБОК НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ З ФУТБОЛУ 2019 РОКУ: У ФІНАЛІ ЗІГРАЮТЬ ФК «НЕДРИГАЙЛІВ» ТА ФК «ІВАНИЦЯ»

19 травнявідбулися повторні матчі 1/2 фіналу Кубку Недригайлівщини з футболу 2019 року

У Тернах місцевий «Космос» поступився з рахунком 1:3 ФК «Недригайлів».

А в Недригайлові місцевий ФК «Олімпік» з таким же підсумком програв ФК «Іваниця».

ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ

20-21 червня збірна команда державних службовців Недригайлівського району взяла участі в ІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Сумської області

Участь у змаганні взяли 14 команда Сумської області. Змагання проводилися з таких видів спорту : волейбол, шашки, настільний теніс, футзал, шахи. У результаті змагань І місце з шашок (чоловіки і жінки), ІІІ місце з шахів (чоловіки), 4 місце (жінки) і 6 місце (чоловіки) настільний теніс, 5 місце футзал, 9-10 місце з волейболу.