Районна газета

МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Здоров'я людини в Україні розглядається як одне з найголовніших немайнових благ особи. Статтею 3 Конституції України здоров`я людини, як і її життя, особиста честь і гідність, недоторканність та безпека, визначене найвищою соціальною цінністю. Згідно із статтею 49 Конституції України кожен має право на охорону здоров`я.

Вживання алкоголю та паління  тютюну  прискорює  процес  старіння  організму,  збільшує ризик  захворювань.  Чому  ж  ми  бездумно втрачаємо  роки життя?  Щодня в світі тисячі людей хворіють та помирають через паління, алкоголь, наркотики. Та, незважаючи на це, одночасно інші тисячі людей починають палити,  пробувати алкоголь  чи наркотики.

15 серпня на відкритому молодіжному туристичному зльоті в с. Коровинці фахівцем із соціальної роботи Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Юлією МІРОШНІЧЕНКО було проведено акцію «Молодь за здоровий спосіб життя». В рамках акції розповсюджувалися профілактичні листівки серед молоді, в неформальній обстановці визначено основні складові здорового способу життя та  обговорено  чинники, які шкідливо впливають на здоров’я: алкоголь, паління, наркотики,  раннє статеве життя. Молоді люди висловили своє бачення щодо подолання цих негативних явищ шляхом  зміни  пріоритетів та виховання відповідальності за стан  свого здоров’я.  

 Люди мають зрозуміти, як  багато значить  здоров’я в їхньому  житті  та вирішити, що  їм  слід  зробити,  щоб  здоров’я   людей у всьому  світі  стало  кращим.