Районна газета

РИНОК ПРАЦІ СУМЩИНИ ДЕМОНСТРУЄ ПОЗИТИВНУ ДИНАМІКУ

Впродовж останніх півтора-двох років на ринку праці Сумської області спостерігається доволі позитивна динаміка, про що свідчать дані Державної служби статистики України

Так, чисельність зайнятого населення у першому кварталі нинішнього року порівняно з відповідним минулорічним періодом збільшилася на 13,9 тисячі осіб і становила 466,9 тисячі. Відповідно рівень зайнятості зріс на 2,3 відсотка і досяг 56,8.

Поменшало безробітних. Проведені за методологією Міжнародної організації праці розрахунки засвідчили безробіття на рівні 9,1 відсотка економічно активного населення, або на 0,7 менше, ніж було в першому кварталі минулого року.

Упродовж перших трьох цьогорічних місяців роботодавці інформували про заплановане вивільнення 3,1 тисячі працівників, що майже на третину менше відповідного показника 2018-го року.

З-поміж них майже кожен третій із числа працівників державного управління і оборони, п’ятий – зі сфери охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, десятий – ті, хто зайняті в операціях з нерухомим майном.