Районна газета

ВЕСЕЛІ СТАРТИ

 

Багато свят ми присвячуємо мамам, але батько – це друге крило любові до дитини, його роль у вихованні донечок і синочків дуже важлива

Мудрий і сильний, добрий і справедливий, найкращий у світі — твій тато. Це він турботливо вкривав тебе, маленького, теплою ковдрою на ніч, цейого веселі жарти перетворювали вихідні на суцільний згусток позитиву. Саме тато він, а натруджені руки помагали тобі змайструвати першу в житті годівничку, а його гострий розум завжди виручав під час розв’язання підступної задачки.

Святкування Дня батька – це вираження любові і подяки, про який діти часто забувають або ж святкують лише день матері.

День батька вважається досить сімейним, затишним і теплим святом. Враховуючи те, що святкова дата прийшла до України зовсім недавно, в цей день усілюблячідітиможутьзвернутися до своїх батьків з вдячністю, висловлюючи надзвичайні повагу і любов.

Напередодні дня батька фахівцями із соціальної роботи Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з вчителями Тернівської ЗОШ було організовано та проведено спортивні змагання: «Веселі старти» У дружній та добродушній атмосфері діти та дорослі проявляли майстерність у  вмінні змагатись, кмітливість у випробовуваннях, винахідливість у подоланні  спортивних перешкод.В цілому це виглядало ,як велика спортивна сім’я, тобто «Тато, мама, я - спортивна сім’я». В кінці найбільш  активні діти отримали на згадку про це веселе свято невеличкі подаруночки.