Районна газета

ПРО ОСОБЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

В черговий раз у Недригайлівській районній філії Сумського обласного центру зайнятості головним спеціалістом Недригайлівського бюро правової допомоги Вадимом Терещенком було проведено семінар на тему: «Працевлаштування за кордоном»

Працівник бюро наголосив на тому, що в сучасних умовах велику популярність отримали агентства по підбору фахівців різних сфер діяльності для роботи за кордоном. Їх компанії займаються наданням допомоги в оформленні робочої візи і підборі місця роботи за кордоном.

Використання наданих ними послуг з їх слів гарантує значну фінансову вигоду і економію коштів при оформленні візи і підборі підходящого місця роботи. При цьому всьому правник наголосив на тому, щоб працівники, які бажають працювати в країнах Європи працювали легально та нагадав про відповідальність за проступки, вчинені громадянами України на території іноземних держав, адже у кожної країни своє законодавство.

Довідково:
Для забезпечення та реалізації своїх прав та інтересів, громадяни можуть звернутися до Недригайлівського бюро правової допомоги за адресою: вул. Сумська, 13, смт Недригайлів, Сумська область, тел.5-25-28, 5-25-29 з територіальним обслуговуванням смт Недригайлів, Недригайлівський район. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.