Районна газета

ПОЇЗДКА ДО ВІЛЬШАНСЬКОЇ ШКОЛИ

22 лютого з дружнім візитом пенсіонери клубу «Дивосил» побували у  Вільшанській  загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів

Зустріла ветеранів директор школи Захарченко В.О. З вітальним словом  виступив Кріпак В.Я., голова ради Недригайлівської ветеранської організації. Коротенько розповів,  про пенсіонерів, які  в  поважному віці займаються спортом, ведуть активний спосіб життя. Наступне слово було запропоноване  Годовасю Ю.П., полковнику у відставці, який віддав військовій службі 32 роки.

Його розповідь  була про військово-патріотичне виховання школярів. Із заключним  словом виступив Криштоп І.Я. член клубу любителів книги «Зелена лампа». Він закликав школярів у вік комп»ютеризації не забувати про книгу, любити читати, міркувати, мріяти, ставити  собі запитання: для чого ми прийшли в цей світ?

Далі почалися змагання: любителі волейболу пішли в спортзал, шанувальники  шашок та шахматів залишились в класі. Слатвицький М.А. запропонував школярам одночасну гру з шашок зразу на 4 дошках. Ледюшкін З.В. та Васильківський М.П. показали майстер-гру по шахматах. Змагалися не тільки діти, а виявили бажання і вчителі позмагатися з пенсіонерами. Було досить людно на всіх спортивних площадках.

Тим часом команда  дивосильців грала в волейбол з командою дівчат старшокласниць. Було приємно спостерігати, як  дівчата вперто йшли до перемоги, з невеликим відривом таки юність перемогла. Але не  важливо хто переміг,  перемогла дружба і бажання вести активний спосіб життя!