Районна газета

Про Національний конкурс „Благодійна Україна”

У 2012 році Асоціацією благодійників України заснований Національний конкурс „Благодійна Україна” метою якого є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу, а також поширення найкращих практик благодійності та її популяризацію.

Управління праці та соціального захисту населення Недригайлівської райдержадміністрації запрошує потенційних учасників- благодійників району взяти участь у цьому конкурсі та до 14 лютого 2014 року надати інформацію на електронну адресу:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.     про участь у конкурсі, за формою:

Назва учасника конкурсу (благодійної

організації, благодійника)

Конкурсна номінація, назва проекту

 

 

 

Докладнішу інформацію про конкурс та умови участі можна отримати на сайті: blagoukraine.org  або за телефоном (044) 537-12-80.

 

 

  Начальник управління                                  В.І.Бордун


 

Інформація про конкурс з сайту blagoukraine.org.

 

Національний конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу. На сьогодні це єдиний діючий проект з відзначення кращих благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив в українському благодійному просторі.

Завдання Конкурсу:

 • популяризація благодійництва і його різноманітних форм як прикладу ефективної роботи з громадою і дієвого шляху вирішення нагальних суспільних проблем;
 • відзначення кращих благодійників і благодійних проектів та акцій, реалізованих в Україні протягом поточного року;
 • інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності, популяризація та заохочення до благодійності.

16 квітня 2013 року Асоціація благодійників України оголосила старт Другого Національного конкурсу «Благодійна Україна».

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2013 року. Це можуть бути благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Цього року введена нова конкурсна номінація - «Благодійник: фізична особа-«зірка» бізнесу, спорту, політики, мистецтва». Окрім цього, відтепер переможець у спеціальній номінації «Ефективне використання благодійної допомоги» визначатиметься Конкурсною комісією згідно спеціального Положення. Також звертаємо увагу на зміну кінцевого терміну подання конкурсних заявок - 10 лютого 2014 року.

Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми, яку можна отримати на веб-сайті               Асоціації       благодійників      України www.vboabu.org.ua,  офіційному      сайті конкурсу www.bIagoukraine.org, або за запитом на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Конкурсну заявку можна також заповнити в режимі онлайн. Заповнену заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації проекту (ініціативи).

Переможці конкурсу «Благодійна Україна - 2013» визначатимуться в одинадцяти основних та трьох спеціальних номінаціях.

Конкурсні номінації:

 1. Благодійник: компанія - великий бізнес
 2. Благодійник: компанія - середній бізнес
 3. Благодійник: малий бізнес (в т.ч. фізична особа - підприємець)
 4. Благодійник: фізична особа
 5. Благодійник: фізична особа-«зірка» бізнесу, спорту, політики, мистецтва
 6. Благодійник: загальноукраїнський (в т.ч. міжнародний) благодійний фонд (організація)
 7. Благодійник: регіональний благодійний фонд (організація)
 8. Благодійник - неурядова організація
 9. Благодійник: дитяча або молодіжна організація (спільнота)
 10. Народний благодійник
 11. Благодійна акція року

Спеціальні номінації:

 1. Ефективне використання благодійної допомоги
 2. Благодійність у медіа
 3. Інновації в благодійності

Переможці визначаються Національною конкурсною комісією, за винятком номінацій «Народний благодійник» і «Благодійність у медіа», де для визначення переможців передбачена спеціальна процедура.

Нагорода конкурсу «Благодійна Україна» - благодійний «Оскар», унікальна бурштинова статуетка «Янгол добра». Бурштиновий янгол - спільна розробка Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться під час урочистої церемонії нагородження переможців у Києві у березні 2014 року. Переможці нагороджуються спеціальними відзнаками та іншими призами, встановленими партнерами конкурсу.

Останній термін подання конкурсних заявок - 10 лютого 2014 року.

Телефон для довідок: (044) 537-12-80, e-mail; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .