Районна газета

Загальна інформація про відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації

ОНОВЛЕНО 05.05.2019

      Начальник відділу: Зеленська Яна Іванівна           

    Адреса відділу: 42100, Сумська обл., Недригайлівський р-н,

смт Недригайлів, вул. Сумська, 4

Телефон: (05455)5-21-57
Факс: (05455) 5-21-74

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Розклад роботи:

Понеділок - четвер: з 8:00 до 17.15, п'ятниця – з 8:00 до 16:00, перерва: з 12:00 до 13:00. Вихідні: субота, неділя.

                   

ЗАПРОШУЄМО УЧНІВСЬКУ ТА СТУДЕНТСЬКУ МОЛОДЬ НА ЛЕКЦІЮ «КОНОТОПСЬКА БИТВА: ІСТОРІЯ І СУЧАСНІСТЬ»

З нагоди відзначення в Сумській області 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 27 червня 2019 року з 17:30 до 19:30 год. в Конгрес-центрі СумДУ аудиторії № 102 відбудеться відкрита лекція «Конотопська битва: історія і сучасність»

 Спікером буде член правління Національної спілки краєзнавців України, голова Сумської обласної організації Олег Миколайович КОРНІЄНКО. Також на Вас чекатиме презентація фільму «Конотопська битва 360».

ЗВІТ КЕРІВНИКА ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

21 червня 2019 року  у Тернівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся звіт директора Виноградова О.Г.

 Директор закладу загальної середньої освіти підвів підсумки роботи закладу у 2018 – 2019 навчальному році.  На звіті були присутні Зеленська Я.І., начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації, Подлєсний В.А., голова Тернівської селищної ради, педагогічний колектив школи та батьківська громадськість.

РАЙОННА ЮСТИЦІЯ ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ ДЛЯ ЮНИХ НЕДРИГАЙЛІВЦІВ

Юним завжди цікаво знайомитися з новим, відкривати невідоме. Юстиція Недригайлівщини надала можливість учням загальноосвітньої школи прийти на екскурсію в державні органи

Школярам було цікаво дізнатися, як саме в органах юстиції, куди вони завітали, видаються перші документи – свідоцтва про народження, документи про зміну імені, і ще про багато послуг, які потрібні громадянам.

СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ У ДИТЯЧИХ ФАНТАЗІЯХ

26 квітня 2019 року  в Тернівському ДНЗ  ясла–садок «Теремок» відбувся захід для дітей «Світле свято Великодня»

Довго, наполегливо та творчо працювали малята, готуючись до нього. Музичний керівник Мамонова Н.В. разом з вихованцями старших груп підготували великоднє дійство, яке було насичене художніми номерами та хореографічними композиціями, конкурсами.