Районна газета

ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ «ПОЧУТИ СВІТ»

«Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова….

З 2 по 22 квітня 2018 року в Недригайлівському районі буде проходити 13 акція "Серце до серця" під назвою «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбати медичне обладнання для дитячої лікарені Сумської  області.

Акція реалізовуватиметься по всій Україні!!! У кожній області, кожному місті та селі. 

13 квітня на засіданні організаційного комітету з проведення в Недригайлівському районі у 2018 році щорічної благодійної акції, сектором у справах молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації, відбулося вручення скриньок для збору коштів представникам закладів,  установ, організацій району  до 13 акції "Серце до серця". В рамках проведення акції в районі будуть проводитись благодійні концерти, виставки, конкурси за участю дитячих та молодіжних колективів, спортивні змагання та акцій, конкурси плакатів, малюнків, ігротек, виставок, благодійних ярмарок у загальноосвітніх, позашкільних закладів та ДПТНЗ «Недригайлівське-ВПУ».

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Недригайлівської районної державної адміністрації ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬЧЕНКО зазначив, що дана акція є дуже потрібно та корисною і вкотре об'єднає всіх жителів району, для вирішення важливої проблеми, бо здоров’я дітей – це найцінніше.

Регіональним представником  Всеукраїнського  благодійного фонду «Серце до серця» в Недригайлівському районі цього року є АЛЛА ПИЛИПЕНКО.

Запрошуємо приєднатись  до дванадцятої акції "Серце до серця", яка триватиме з 2 по 22 квітня 2017 року, шляхом: 

* Долучитися особисто або компанією до організації благодіних заходів та ініціатив; 
* Здійснити пожертву на єдиний рахунок фонду; 
* Стати волонтером 
* В будь-який спосіб  долучитися до організації свята у день Фіналу акції, звернувшись до організаторів 

Надзвичайно важливою є підтримка й допомога кожного з нас у проведенні цього суспільно-важливого благодійного проекту.