Районна газета

НАВЧАННЯ ТА РОБОТА ДЛЯ ІНІЦІАТИВНОЇ МОЛОДІ

Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумською обласною службою зайнятості заплановано реалізацію нової пілотної програми навчання з подальшим працевлаштуванням фахівців по роботі з молоддю, розвитку фізичної культури та спорту, національно-патріотичного виховання на території громад області

Програма передбачатиме безкоштовне проходження учасниками спеціалізованого фахового навчання за визначеним напрямком загальною тривалістю від 80 до 100 годин з отриманням посвідчення встановленого зразка.

НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ ВІДБУВСЯ ТРИДЕННИЙ ВЕЛОПОХІД

Відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації, спільно з Недригайлівський РЦСССДМ, за підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА з 17 по 19 червня 2019 року проведений практичний вишкіл-похід по місцям історичної, військової та краєзнавчої слави Недригайлівського району. Участь у поході взяли представники Тернівської с/р, Вільшанської с/р, Коровинської с/р, Недригайлівської с/р

Протягом трьох днів учасники подолали більше 100 км, відвідали історичні місця Недригайлівщини : Лису та Мазепину гору, с. Городище - літописне місто В'яхань, с. Бабакове - укріплення часів Київської Русі, парк-пам'ятку Тернівський, відвідали Хоружівські визначні місця, пам'ятник мамонту в с. Кулишівка, старовинний монастир с. Констянтинів, а в останній день відвідали музей Петра Калнишевського в с. Пустовійтівка.

НА ТЕРНІВСЬКІЙ ЗЕМЛІ «ТЕРЕН-ФЕСТ» ОБ’ЄДНАВ ЮНІ ТАЛАНТИ (2)

30 червня на День молоді в смт. Терни відбувся обласний фестиваль-конкурс національно-патріотичного спрямування «Терен-фест»

На початку заходу начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації Яна ЗЕЛЕНСЬКА привітала тернівчан зі святом та побажала всім учасникам не зупинятись на досягнутому і творити заради спільного майбутнього свого рідного краю та всієї країни.

У фестивалі взяли участь дитячі, юнацькі та дорослі колективи, а також окремі виконавці, які дарували глядачам своє вокальне, хореографічне та театральне мистецтво.

30 ЧЕРВНЯ В СМТ. ТЕРНИ ВІДБУДЕТЬСЯ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МОЛОДІ

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ

15.00 - початок обласного фестивалю-конкурсу національно-патріотичного спрямування «Терен-фест» (учасники дитячі, юнацькі та дорослі колективи окремих виконавців міст, районів та об’єднаних територіальних громад Сумської області) – центр смт.Терни

17.00 – фінал відкритого Кубку Недригайлівського району 2019 року              (ФК «Недригайлів» - ФК «Іваниця») – футбольне поле смт.Терни

19.30 – частування польовою кашею та варениками – центр   смт. Терни

22.00 - святкова молодіжна дискотека, фаєр-шоу

Я ПИШАЮСЬ, Я – УКРАЇНЕЦЬ!»

З нагоди відзначення в Сумській області 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві Сумський обласний осередок Національної спілки краєзнавців України спільно з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації упродовж червня – липня 2019 року проводять Обласний Конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» (надалі - Конкурс) (положення додається)

Конкурс проводиться з метою патріотичного, правового, естетичного виховання молоді, популяризації української історії, традицій, культури тощо  через створення соціальних тематичних відео робіт та соціальних макетів.