Районна газета

«ЛИЦАР УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ» ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ 85-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Недригайлівщина - земля, яка гордиться своїми видатними людьми, своєю чарівною, привабливою природою, своєю історією

Це земля – багата своїми віковими традиціями, мовою, народними піснями, які передаються з роду в рід, з покоління в покоління. Це справді поетичний і пісенний край. Саме Недригайлівські простори виростили так багато видатних та талановитих людей.

Неабиякою гордістю для нас є наш земляк – народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Григоровича Шевченка, засновник фестивалю сільських дитячих хорових колективів «Співаймо разом», - Анатолій Мокренко, який вболіває за духовне відродження як всього українського народу, так і свого рідного краю!

22 січня Анатолій Юрійович відсвяткував своє 85-річчя.

У Недригайлівській центральній районній бібліотеці 23 січня відбувся ювілейний вечір «Божий дар митця», присвячений 85-річчю нашого видатного земляка.

Від представників влади на цьому теплому заході побував заступник голови Недригайлівської райдержадміністрації Ігор Борисовський, який особисто знайомий і має дружні стосунки з Анатолієм Мокренком.

Вірний син свого народу, син української землі, він віддає серце і розум справі, яку безмежно любить. І як співак, і як діяч культури, і як цільна особистість – це людина високого мислення і щедрої душі. Ту правду, яку він несе через професійну діяльність та свою громадянську позицію не змити ні з душі, ні з обличчя, бо нею живе його людська сутність.

85 років – таким багатством не кожен може похвалитися! Ювілей мудрості, життєвого досвіду і цінних знань. Хочеться побажати ювіляру натхнення жити, наповнюючи своє серце найкращими емоціями! І, звичайно ж, щоб завжди в цьому повністю підтримували самі близькі люди! Радості, умиротворення, відмінного самопочуття і ще довгих років життя.

Ми дякуємо нашому шановному земляку, за творчість, активну життєву позицію, мистецький авторитет і багатий професійний досвід є взірцем для колег, студентів, молоді.

По закінченню заходу кожен присутній був запрошений відвідати Недригайлівський краєзнавчий музей, де працівниками закладу організована виставка до ювілею Анатолія Мокренка.