Районна газета

В НЕДРИГАЙЛОВІ СТВОРЕНО КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА»

З метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України діяльності бібліотечної системи Недригайлівського району та розширення прав відповідних територіальних громад самостійно вирішувати питання місцевого значення в сфері бібліотечної справи рішенням сесії Недригайлівської районної ради від 24.06.2014 року Недригайлівську ЦБС було реформовано і створено комунальний заклад «Недригайлівська центральна районна бібліотека.

Головним розпорядником бюджетних коштів та уповноваженим органом управління комунальним закладом визначено відділ культури, туризму, національностей і релігій.

Здійснена передача бібліотечного фонду з комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Недригайлівського району в комунальну власність сільським, селищним радам. На території сільських, селищних рад утворені сільські, селищні бібліотеки.

Комунальний заклад «Недригайлівська центральна районна бібліотека обслуговує населення району через відділ обслуговування, інформаційно-бібліографічну службу, може здійснювати дистанційне обслуговування. Структурними підрозділами закладу є:

-   центральна бібліотека для дітей;

-   відділ обслуговування;

-   відділ організаційно-методичної та довідково-бібліографічної роботи;

-   відділ комплектування, обробки та використання фондів;

-   відділ інформаційних технологій бібліотечно-бібліографічних процесів;

Відповідно до покладених завдань заклад надає методичну допомогу бібліотекам району, незалежно від форм їх власності, забезпечує взаємодію бібліотек регіону для більш повного задоволення користувачів бібліотек в інформації.