Районна газета

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!

Управління Укртрансбезпеки у Сумській області повідомляє, що в період з 11 по 17 листопада 2019 року на територрії України  проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, а також з 11 листопада по 11 грудня 2019 року комплекс профілактичних заходів на автомобільному транспорті  «Перевізник зима – 2019».

З метою забезпечення належного виконання у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху у світі Загального плану заходів, а також забезпечення безпеки перевезень, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування у зимовий період  просимо забезпечити проведення інструктажів з водіями стосовно роботи та підготовки рухомого складу в зимовий період, а також профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод.

До уваги власників транспортних засобів та автоперевізників Недригайлівського району!

РОЗМІЩЕНО 20.08.2019

   Управління Укртрансбезпеки у Сумській області повідомляє, що в період з 12 по 31 серпня 2019 року проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському транспорті «Увага! Cерпень – масові перевезення».

Мета комплексу – попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, посилення державного контролю (нагляду) за безпекою перевезень під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання автомобільними перевізниками вимог безпеки перевезень при виконанні регулярних, нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезень і перевезень організованих груп дітей до місць  відпочинку та оздоровлення, а також у зворотному напрямку.

Державтоінспектори  закликають всіх учасників дорожнього руху - пішоходів, водіїв транспортних засобів та велосипедистів неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та бути взаємоввічливими.

Під час цих заходів необхідно особливу увагу автомобільних перевізників та підприємств, установ і організацій автомобільного транспорту, що здійснюють пасажирські перевезення звернути на виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень.

Просимо долучитися до вказаних заходів!

 

 

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!

РОЗМІЩЕНО 05.06.2019

Управління Укртрансбезпеки у Сумській області повідомляє, що в період з 5 червня по 5 липня 2019 року заплановано проведення комплексу профілактичних заходів  на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус-2019»

Мета комплексу – попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, посилення державного контролю (нагляду) за безпекою перевезень під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання автомобільними перевізниками вимог безпеки перевезень при виконанні регулярних, нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезень і перевезень організованих груп дітей до місць оздоровлення та відпочинку і у зворотному напрямку.

Державтоінспектори  закликають всіх учасників дорожнього руху - пішоходів, водіїв транспортних засобів та велосипедистів - неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та бути взаємоввічливими.

Під час цих заходів необхідно особливу увагу автомобільних перевізників та підприємств, установ і організацій автомобільного транспорту, що здійснюють пасажирські перевезення звернути на виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень.

Просимо долучитися до вказаних заходів!

 

До уваги власників транспортних засобів та автоперевізників Недригайлівського району!

РОЗМІЩЕНО 06.05.2019

Управління Укртрансбезпеки у Сумській області повідомляє, що в період з 06  по 12 травня 2019 року на території України проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху.

Мета комплексу – забезпечення належного виконання у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху у світі Загального плану заходів, а також забезпечення безпеки перевезень, попередження аварійності на автомобільному та міському електричному транспорті загального користування у весняно-літній період, об'єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху.

Державтоінспектори закликають всіх учасників дорожнього руху - пішоходів, водіїв транспортних засобів та велосипедистів - неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та бути взаємоввічливими.

Під час проведення комплексу необхідно провести заходи, спрямовані на покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на дорогах загального користування, а також особливу увагу звернути на необхідність додержання законодавства у сфері автомобільного транспорту, дотримання правил дорожнього руху, безпеки перевезень пасажирів і вантажів та профілактики дорожньо-транспортних пригод.

Просимо долучитися до вказаних заходів!

 

Надія Веретільник,
Начальник управління розвитку сільських
територій   Недригайлівської  районної
державної   адміністрації

ПРИПИНЯЄТЬСЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ АВТОСТАНЦІЇ У С.ВІЛЬШАНА

РОЗМІЩЕНО 14.03.2019

До уваги жителів Недригайлівського району

Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє про припинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Сумиоблавтотранс» функціонування автостанції у с.Вільшана з 01.05.2019, враховуючи зменшення за останні 2 роки попиту населення в користуванні автостанційними послугами (2018 – 28,35 тис.чол., 2016 – 60,15 тис.чол.)

Закриття автостанції викликане також неможливістю створити безпечні умови організації заїзду автобусів на платформи відправлення та виїзду їх на автомобільну дорогу державного значення Київ-Суми-Юнаківка (Н-07).

Зазначені фактори, які виявлено представниками Укртрансбезпеки при обстеженні автостанції, стали причиною відмови у видачі свідоцтва про атестацію та позбавлення права автостанції Вільшана надавати  автостанційні послуги. 

Надія Веретільник, начальник управління
розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації

Еще статьи...

  1. ВІДНОВЛЕНО ТРАНСПОРТНЕ СПОЛУЧЕННЯ ЗА МАРШРУТОМ НЕДРИГАЙЛІВ-ТОМАШІВКА
  2. ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!
  3. ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!
  4. НЕДРИГАЙЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ПЕРЕВІЗНИКА
  5. В УКРАЇНІ ПРОХОДИТЬ СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМНА КАМПАНІЯ ПІД НАЗВОЮ «СТРИВАЙ!»
  6. ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!
  7. ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОН!
  8. ПРОГРАМА БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ, РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЯ МІСЦЕВИХ ДОРІГ РАЙОННОГО ЗНАЧЕННЯ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2017-2018 РОКИ
  9. ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!
  10. ПРО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ПРОЇЗД