Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, що з 10 по 12 листопада 2020 року на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») відбудуться міжнародні спеціалізовані виставки, об’єднані спільною метою – застосування кращого світового досвіду у сфері житлово-комунального господарства, на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства, в будівельній сфері задля обміну досвідом та здобуття нових плідних контактів, впровадження сучасних стандартів та всебічного реформування галузі.

Відвідування виставок – безкоштовне.

ПРО ВИСТАВКОВІ ЗАХОДИ

Інформуємо, що з 13 до 16 жовтня 2020 року Міжнародний виставковий центр (м. Київ, Броварський проспект,15) об’єднає під своїм дахом в єдиний комплексний захід найважливіші міжнародні виставки, присвячені всьому переліку питань безпеки: від національної до особистої. Перелік виставок, їх спеціалізація, умови участі та контактні дані організаторів додаються

З метою ознайомлення з новітніми рішеннями в галузі безпеки просимо довести до відома суб’єктів господарювання області, посадових та інших зацікавлених осіб інформацію щодо проведення та можливої участі у вищезазначених виставкових заходах.

ДО ВІДОМА СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ РАЙОНУ

Повідомляємо, що 30.09.2020 у Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації відбудеться семінар на тему: «Земельний банк сільгосппідприємства в умовах запровадження вільного обігу землі: виклики, ризики, превентивні заходи»(співорганізатор семінару – журнал «AgroPRO»)

Місце проведення семінару: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації (актова зала, 1 поверх).

ЗАПРОШЕННЯ НА ФОРУМ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ РЕГІОНІВ

15 вересня 2020 року з 10:00 по 12.50 Міністерство цифрової трансформації України (Мінцифра) у партнерстві зі швейцарсько-українською Програмою EGAP, проведе онлайн-подію «Форум регіональної цифровізації», на якому  презентує свій напрям роботи – цифрову трансформацію регіонів.

Для бажаючих взяти участь у Форумі, форма  реєстрації та програма доступні за посиланням dtforum.in.ua/

ПРО ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ ЕКСПОРТЕРІВ

За координації Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної розпочався процес консультацій з українським бізнесом щодо параметрів оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

У ході консультацій очікується отримання пропозицій зацікавлених українських компаній та бізнес асоціацій, на основі яких буде формуватися проект консолідованої позиції Української Сторони на переговорах з ЄС, а також проводитиметься онлайн-опитування найбільших регіональних експортерів, яке триватиме до 31 серпня 2020 року.

Заповнення анкет, доступне за посиланням: https://bit.ly/AAupdateform.