Районна газета

Підготовка до роботи в опалювальний період: Сумська область​

Представник Управління Держенергонаглядуу Сумській області взяв участь у засіданні обласного штабу з підготовки галузей економіки до осінньо-зимового періоду 2020/21 років

В ході зустрічі з боку Управління було повідомлено про розпорядження Кабінету Міністрів України щодо Плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу України до осінньо-зимового періоду 2020/21 років. Зокрема, було підкреслено, що це ключовий документ, який регламентує підготовку підприємств ПЕК та ЖКГ для стабільного проходження осінньо-зимового періоду.

ДО ВІДОМА БДЖОЛЯРІВ РАЙОНУ!

Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, що 06.08.2020 року о 14:00 годині, Сумською обласною державною адміністрацією, планується проведення онлайн семінару щодо виплати бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї
 
Для довідок та подання заявок на участь у семінарі, онлайн-трансляція якого буде проведена, у залі відеоселекторних нарад райдержадміністрації, звертатись у відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту населення, енергетики та захисту довкілля Недригайлівської районної державної адміністрації, за телефоном (05455) 5-25-07.

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє про проведення відеоконференції з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів Українського союзу промисловців і підприємців (далі – УСПП) для об’єднаних територіальних громад, яка відбудеться 6 серпня 2020 року на базі платформи Zoom.

Метою відеоконференції є обговорення можливостей реалізації зазначених проектів на основі залучення провідних європейських екологічно безпечних технологій і рішень.

ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, що Уряд Швеції та Програма розвитку ООН (ПРООН) оголошують конкурс партнерських соціально-економічних проектів для протидії та зменшення впливу пандемії COVID-19 на території України

До участі запрошуються громадські організації, що у партнерстві з бізнесом та/або владою об’єдналися з метою реалізації економічних і соціальних проєктів для протидії та полегшення наслідків пандемії корона вірусу на території України.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРОДАЖУ ОБ'ЄКТІВ ВЛАСНОСТІ

Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях про проведення продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації об'єкта незавершеного будівництва – житловий будинок №3, за адресою: Сумська область, Недригайлівський район, с. Березняки, вул. Новоселівка, 11 (балансоутримувач відсутній)